O nas

gabinet stomatologiczny Lublin

Klinika Pięknego Uśmiechu doktor Marzeny Pucek działa od 2005 roku i jest pionierem na rynku stomatologicznym. Jesteśmy świadomi, że Piękny Uśmiech to nie tylko pusty slogan reklamowy, a cel profesjonalnej stomatologii. Piękny uśmiech to całokształt zabiegów stomatologicznych, od stomatologii zachowawczej przez ortodoncję, chirurgię, periodontologię, aż do momentu osiągnięcia przez zespół lekarzy efektu, który spełnia oczekiwania. Uśmiech to wizytówka każdego z nas w życiu codziennym, dlatego nasze dążenia do doskonałości i wysokiej satysfakcji naszych pacjentów jest w pełni uzasadnione. Od początku naszą misją jest dotarcie do dużej grupy pacjentów i zaoferowanie im „Pięknego Uśmiechu”. Jak można to osiągnąć? Zaczynając od wizyt konsultacyjnych w naszej Klinice, na których można zapoznać się z gabinetem, lekarzami i przedstawić swoje oczekiwania.

Łączymy w sobie profesjonalizm, bezpieczeństwo, skuteczność i miłą, rodzinną atmosferę. Nowoczesna aparatura medyczna oraz diagnostyczna, którą dysponujemy, znacznie podwyższa jakość oferowanych przez nas usług – jesteśmy jedną z najlepiej wyposażonych placówek w Lublinie. Bogate zaplecze diagnostyczne daje naszym lekarzom możliwość postawienia precyzyjnego rozpoznania na miejscu. Posiadamy m.in. sprzęt do diagnostyki rentgenowskiej, lasery, mikroskopy oraz kamery wewnątrzustne. Każdy gabinet jest wyposażony w komputer, który znacznie wspomaga obrazowanie i proces leczenia. Poszczególne gabinety w klinice są przystosowane do określonych zabiegów. Unity przy których lekarze pracują z pacjentem są przystosowane do systemu pracy „na 4 ręce” (lekarz i asysta) co znacznie skraca czas trwania zabiegu. Każdy z nich jest dodatkowo wyposażony w monitor, na którym lekarz ma mozliwość zaprezentowania pacjentowi obraz zdjęcia RTG lub widok z kamery wewnątrzustnej.

W naszej ofercie posiadamy innowacyjne systemy ortodontyczne, jak aparaty lingwalne (Incognito) – niewidoczne, estetyczne, a przede wszystkim projektowane indywidualnie dla każdego pacjenta. Popularnością cieszą się również porcelanowe aparaty estetyczne, a także innowacyjna metoda leczenia przeźroczystymi nakładkami (ClearAligner).

Z zakresu stomatologii zachowawczej w ostatnich miesiącach ogromną popularnością cieszy się zabieg laserowego wybielania wykonywany na jednej wizycie w naszej Klinice. Wykonujemy także skomplikowane zabiegi leczenia endodontycznego. Posiadamy 3 mikroskopy dzięki którym nasi lekarze radzą sobie z najtrudniejszymi przypadkami.

Współpracujemy z najlepszymi pracowniami technicznymi, co umożliwia nam perfekcyjne wykonanie koron, mostów i licówek porcelanowych. Szczególne uznanie wśród pacjentów zdobyły także protezy komfortowe na mikroimplantach.

W naszej Klinice pracują wyspecjalizowani chirurdzy, którzy wykonują bezbolesne ekstrakcje zębów zatrzymanych, jak również dbają o uzupełnienia braków zębowych wszczepiając implanty. Wśród różnorodnych zabiegów można znaleźć również zabiegi pokrywania recesji dziąsłowych, przeszczepy błony śluzowej i sterowaną regenerację tkanek.

Obecnie zauważamy duże zapotrzebowanie na zabiegi periodontologiczne. Staramy się wyjść naprzeciw naszym pacjentom i tym samym oferujemy testy mikrobiologiczne PET, diagnostykę i leczenie chorób przyzębia z użyciem Perio Sondy i Systemu Vector.

Nie można zapomnieć o najnowszej technologii RTG 3D, którą posiadamy w naszej Klinice. Pracownia rentgenowska jest wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt. Nie dość, że mamy możliwość wykonywania na miejscu zdjęć pantomograficznych, cefalometrycznych i 3D (CBCT – tomografia komputerowa wiązki stożkowej), to jeszcze dawka promieniowania jest zminimalizowane do minimum, bez uszczerbku na jakości wykonanego zdjęcia. Ponadto na terenie Kliniki znajdują się dwa aparaty do wykonywania punktowych zdjęć poszczególnych zębów. To rozwiązanie pozwala jeszcze bardziej zmniejszyć promieniowanie, gdy lekarz potrzebuje do prawidłowej diagnozy obraz konkretnego obszaru jamy ustnej pacjenta.

Potrzeba i odpowiedź idąc w parze przez lata, pozwoliły zbudować miejsce godna zaufania, postępowe, nowatorskie, oparte o wiedzę uważnie wyselekcjonowanej kadry specjalistów, przygotowanej do kontaktu z pacjentem. Ogromny sukces Kliniki zapewniło jej czerpanie z osiągnięć prekursorów amerykańskich oraz obserwacja zagranicznych rynków. Wszystkie sprzęty i usługi pozwoliły nam przekroczyć bariery krajowe oraz oferować więcej i lepiej. Klinika Pięknego Uśmiechu zrealizuje nawet najbardziej wymagające marzenia, dzięki grupie specjalistów wszystkich dziedzin stomatologii. Piękny Uśmiech jest w zasięgu ręki, a po wizytach w naszej Klinice można się nim cieszyć przed długie lata.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.