Marzena Pucek

Strona główna / Personel / Marzena Pucek

Marzena Pucek – lekarz stomatolog, specjalista ortodonta

 

Założycielka Kliniki Pięknego Uśmiechu. Absolwentka Akademii Medycznej w Lublinie. Dyplomowany Lekarz Stomatolog z długoletnim stażem i specjalizacją I stopnia stomatologii ogólnej oraz II stopnia specjalizacji z zakresu Ortodoncji i Ortopedii Szczękowej. Od ponad 20 lat dba o piękne i zdrowe uśmiechy, co zaowocowało już ponad tysiącem zadowolonych pacjentów. Regularnie bierze czynny udział w konferencjach naukowych, a także w certyfikowanych kursach i szkoleniach w kraju i za granicą.

Jest czynnym członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego (PTO) – pełni funkcję skarbnika w Lubelskim Regionalnym Kole PTO. Należy do Europejskiego Towarzystwa Ortodontycznego (EOS), Światowej Federacji Ortodontów (WFO) i Amerykańskiego Stowarzyszenia Ortodontów (AAO). Jest wieloletnim byłym pracownikiem Katedry i Zakładu Ortodoncji i Ortopedii Szczękowej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Zajmuje się podyplomowym kształceniem lekarzy z zakresu ortodoncji, dzieląc się doświadczeniem i zdobytą wiedzą.

Prowadzi leczenie ortodontyczne dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Pacjentom oferuje klasyczne aparaty z zamkami metalowymi, aparaty estetyczne z zamkami ceramicznymi oraz niewidoczne aparaty lingwalne – jest certyfikowaną specjalistką w tym zakresie. Wady zgryzu leczy również za pomocą nakładek Clear Aligner. Prowadzi leczenie skojarzone ortodontyczno-chirurgiczne. Praca jest jej pasją. Jest znakomicie wykwalifikowaną specjalistką, dzięki czemu świetnie radzi sobie nawet z najtrudniejszymi przypadkami. Pacjenci cenią ją za indywidualne podejście oraz konkretny i kompleksowy plan leczenia.

 

Kontakt: marzena.pucek@kpu.lublin.pl

Marzena Pucek

Certyfikaty i wyróżnienia

[Not a valid template]