Piotr Koliński

Strona główna / Personel / Piotr Koliński

Piotr Koliński – specjalista chirurg

 

Absolwent Akademii Medycznej w Lublinie. Od początku wiedział w jakich zagadnieniach stomatologii będzie czuł się najlepiej, co przełożyło się na przystąpienie do egzaminu specjalizacyjnego i uzyskanie tytułu specjalisty w dziedzinie chirurgii stomatologicznej.

W 2008 roku uzyskał stopień naukowy doktora nauk medycznych. Swoje doświadczenie zawodowe i wiedzę zdobywał na terenie renomowanych placówek w Lublinie i okolicach. W 2013 roku zakończył dziesięcioletnią współpracę z Kliniką Chirurgii Stomatologicznej i Szczękowo-Twarzowej oraz Kliniką Chirurgii Stomatologicznej na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie.

Wciąż żądny wiedzy, nieustannie ją pogłębia uczestnicząc w certyfikowanych kursach, szkoleniach i konferencjach. Skupienie, dokładność i wieloletnie doświadczenie gwarantują leczenie na najwyższym poziomie. Doktor Piotr Koliński to bardzo utalentowany i ceniony przez pacjentów fachowiec.

Specjalizuje się w chirurgii stomatologicznej. Oferuje usługi odbudowy zniszczonych lub utraconych zębów, z zakresu implantologii, protetyki oraz implantoprotetyki.

Koliński Piotr

Certyfikaty i wyróżnienia

[Not a valid template]